Güven Kırtasiye, 1985’ten beri kitap, kırtasiye ve oyuncak alanlarında en yeni, en renkli, en güzel ürünleri, kaliteli bir mağaza ortamında müşterilerine sunmayı amaç edinmiş, yenilikçi ve kurumsal bir firmadır. Mağazamız; 7’den 70’e herkesin, geniş ürün çeşitleri arasında aradığını bulabildiği, kendisini ya da sevdiklerini memnun edecek bir sürprizle karşılaşabildiği, kaliteli ve dürüst hizmet alabildiği popüler, seçkin bir alışveriş noktasıdır.

 

       Mağazamızda, genel olarak tüm okul ve büro kırtasiye çeşitleri, prestij kalemler, yardımcı kitaplar, romanlar, okuma kitapları, bilgisayar sarf malzemeleri, tonerler, kartuşlar, oyuncak ve hediyelik eşya çeşitleri bulunmaktadır. Mağazamız, kırtasiye konusundaki uzmanlığı, sunduğu kaliteli markalar ve ürün çeşitleri sayesinde, okul alışverişinin de en keyifli, vazgeçilmez noktasıdır. Mağazalarında öğrenci ve velilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen firmamız, eğitim kurumlarıyla yürüttüğü anlaşmalı hizmetlerini de geliştirerek sürdürmektedir. İstanbul’un seçkin eğitim kurumlarının öğrencilerinin okul dönemlerindeki kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını toplu ya da bireysel olarak, eksiksiz hizmet anlayışıyla karşılamaktadır. Devlet ve özel kuruluşların ihalelerine katılmaktadır. Mağazamız ayrıca 2.500 metrekare depolarıyla tüm Türkiye’deki ofis ve şirketlerin toptan ve perakende kırtasiye ihtiyaçlarına da cevap verebilecek düzeyde seçkin bir firmadır.

 

 

• VİZYONUMUZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde müşterilerimize en iyi koşullarda, en uygun hizmeti vermek, teknolojinin sağladığı imkanları sonuna kadar kullanarak, en yenilikçi kırtasiye ve en fazla tercih edilen seçkin mağazalardan biri olmak.

 

 

• MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin tüm beklentilerinin üzerinde yeni çıkan ürünler tedarik etmek. Müşterilerimize sektörümüzdeki en iyi ürünleri ve kaliteyi sunmak, onların beklentilerini ön görerek daha fazlasını karşılayabilmek. Kaliteli hizmet ve dürüst anlayışımızla Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR