Teslimat ve Kargo

Siparişinizin Hazırlanması

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz www.guvenkirtasiye.com.tr tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Siparişleriniz, 1-7 iş günü içerisinde kargoya verilir. Taahhüdümüz iş günleri içerisinde geçerlidir, hafta sonu ve mücbir sebepler durumunda geçerli değildir. Siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan kaynaklanabilecek bir sorun yaşandığı takdirde Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

Siparişinizin Takibi

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza e-posta gönderilir. Gönderilen bu e-posta ile kargonuzun durumu ve nerde olduğu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kargoya verilen siparişlerin teslimat adresinize sevkiyatı siparişlerinizin kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren;

İstanbul içi teslimatlar için en geç 7 iş gününde,

İstanbul dışındaki il merkezlerine yapılacak teslimatlar için en geç 7 iş gününde,

Anadolu'daki illerin bazı ilçe merkezleri için de en geç 7 iş gününde adresinize teslim edilecektir.

www.guvenkirtasiye.com.tr deposundan kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır.

Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez uğrayacak, 2 uğrama sonucunda da teslimat adresinde teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda ürünler www.guvenkirtasiye.com.tr deposuna geri getirilecektir. Bu durumda Güven Kırtasiye Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz durumunda ürünler isteğiniz doğrultusunda yeniden kargoya verilebilir.

Kargo Ücretleri

www.guvenkirtasiye.com.tr internet sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Tutarı 100 TL altında olan alışverişlerinizde ise kargo ücreti 7,90 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR